Leki wspomagające

Radicut

Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation ogłosiła niedawno , że otrzymał zgodę na rynek Radicut® (aka Edaravone lub MCI-186) w leczeniu ALS w agencji regulacyjnej Japan.The w tym kraju, Agencja farmaceutyczne i urządzeń medycznych (PMDA), zatwierdzone Radicut 26 czerwca 2015 roku i zatwierdzanie jest ściśle ograniczona do Japonii. Przed tego komunikatu, stosowanie Radicut była ograniczona w celu ułatwienia odzyskiwania z powodu uszkodzenia mózgu po udarze. Faza 3 badania kliniczne w Japonii rozpoczęła się w 2011 roku i zakończył zapisaniem w 2013 roku, a firma przedstawiła wyniki do PMDA w 2014 roku ubiega się o zgodę. Kolejne kroki dla firmy będzie poinformowanie społeczności medycznej w Japonii na temat właściwego stosowania Radicut w chorych na SLA.

W tej chwili nie wiadomo, czy Mitsubishi Tanabe będzie dążyć do uzyskania zgody ich związku w innych krajach, takich jak USA. Jednak firma zgromadziła i Orphan Drug otrzymał Oznaczenie dla Radicut przez FDA maja 2015.

Co to ​​jest Radicut?

Według tot he firmy, Radicut jest wolne rodniki, które działa w celu usunięcia cząsteczek zawierających tlen, które są podstawą w ludzi z ALS i innych chorób. To podejście jest myśl, przeciwutleniacz, aby zapewnić neuroprotekcyjne wsparcia układu nerwowego, potencjalnie spowolnienie progresji choroby lub ograniczenie dodatkowe obrażenia w ogóle. Jednakże, jak w przypadku wszystkich tego typu przeciwutleniaczy, istnieje potencjalne skutki poza docelowe, jak również problemy w zapewnieniu żądanego wpływu na przeciwutleniacz występuje równomiernie w obszarach ciała przeznaczonych do takiego leczenia. W badaniu, jak i zatwierdzone do użytku w następstwie udaru mózgu u pacjentów z ALS otrzymał 60 mg związku poprzez dożylne wstrzyknięcie na dobę przez dwa tygodnie, a następnie dwa tygodnie przerwy. Treeway, holenderska firma biotechnologia, ogłosił wcześniej, w 2015 roku zaczął się przeformułować Radicut do leku doustnego do dalszych badań u pacjentów z ALS; zostały przyznane Orphan Drug przez FDA i UE w tym roku, jak również.

Górna Linia:

Radicut jest dopuszczony do stosowania w leczeniu ALS w Japonii. Jednakże, nie jest dopuszczony do stosowania w innych krajach w tym czasie. Jest prawdopodobne, firma nadal będzie dążyć do dalszych zgód, ale nie timeline został ogłoszony. Więcej informacji może nadchodzi. Kolejne kroki dla firmy mają zacząć sprzedawać narkotyków w Japonii i działa do informowania lekarzy w kraju, w zakresie jego stosowania u pacjentów z ALS. Instytut Rozwoju ALS Therapy będzie nadal monitorować postępy leku i sprawozdanie z niego w razie potrzeby.


http://www.alstdi.org/news/radicut-approved-for-als-in-japan/

 

TOXAPREVENT® PLUS KAPSUŁKI z domu FROXIMUN®

Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS służy do zapobiegania, leczenia i monitorowania leczenia chorób, w dolnym odcinku przewodu pokarmowego (żołądka, z wyjścia) i jest szczególnie odpowiednie dla pacjentów z podwyższoną wątroby spowodowane przez mediatory zapalne tabletki zużycia i amonu obciążenia.Działanie opiera się na opatentowany właściwości zastosowania do związania substancji szkodliwych już w dolnym odcinku przewodu pokarmowego, po czym wchłaniane przez organizm.

Z wapniem i magnezem w tej odmianie wyrobu, chłonność materiału absorpcyjnego była zróżnicowana. Kapsułka TOXAPREVENT® PLUS wiąże szczególnie prawdziwe amonu i rtęć. Dlatego powinien on być stosowany do zapobiegania lub leczenia chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego, zwłaszcza gdy podwyższony poziom rtęci lub amonowe są przyczynowe.

Do zapobiegania i terapii wspomagającej w chorobach neurodegeneracyjnych, takich jak

• ALS (stwardnienie zanikowe boczne)

• MS (stwardnienie rozsiane)

• choroba Parkinsona

• choroba Alzheimera

Dla zapobiegania, wsparcia i łagodzeniu chorób narządów metabolicznych

• Wątroba• nerek• trzustki

• Śledziona

• do koncentracji i snu

• Migrena

• choroby reumatyczne

Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS nie jest absorbowana przez organizm, lecz przechodzi przez przewód pokarmowy, jak gąbka i wchłania substancji szkodliwych, podczas gdy on. Kapsułka drug otwiera się przy prawidłowym wlotu (przed posiłkiem o około 0,3 litra wody) w jelicie cienkim. Substancja czynna uwalnia się z opóźnieniem w specjalnym procesie, a następnie całkowicie wyeliminowane naturalnie przechwyconych zanieczyszczeń. Nie ma metabolizm i dlatego nie mają skutków ubocznych. Aplikacja jest szczegółowo opisane w ośmiu wersjach językowych, ulotek prostych i każdy zestaw.

Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS wiąże amoniak, histaminy i innych amin, a także ołów i rtęć. Tutaj organizm odtruty i jest wydzielina wątroby. W opisanym zastosowania wlotu kapsułki FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS Wykazano również przyczynia się do polepszenia wartości krwionośnych.

Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS jest dostać się jednostki 180 kapsułek codziennego użytku opakowań. Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS jest nowy produkt bazowy w formie kapsułek specjalnie dla Ammoniumausleitung, z domu FROXIMUN®

TOXAPREVENT® PLUS proszek podlega ścisłej kontroli jakości. Surowcem dla tego produktu jest czysto naturalny i wulkaniczne pochodzenie, wapnia i węglan magnezu dodatki spełniają wymogi jakości aktualnych wytycznych farmaceutycznych. Funkcjonalny składnik (MANC®) z FROXIMUN® domu osiągniętego w 2005 roku jako pierwszy produkt tego typu w Europie, jego zatwierdzenia.

Z wapniem i magnezem w tej odmianie wyrobu, chłonność materiału absorpcyjnego była zróżnicowana. Kapsułka FROXIMUN® TOXAPREVENT® PLUS wiąże szczególnie amonu. Dlatego powinien on być stosowany do zapobiegania lub leczenia chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w których przyczyną choroby jest spowodowane zwiększonym obciążeniu amonu.

 

Repamun

„Helmut Schulze żyje. W nieruchomym ciele. Siedem lat temu, wiele nerwów zatrzymał się w jego ciele do pracy. Dlaczego, nikt nie wie. Lekarze zdiagnozowano ALS – stwardnienie zanikowe boczne. Skomplikowana nazwa tajemniczej choroby nerwowej, że nikt tak naprawdę nie wie, skąd pochodzi, lub, jak je zwalczać. 52-latek nie może ani przełknąć, ani mówić. Gdy oddychanie pomaga maszynę.

Zaskakująca poprawa

Ale za pół roku obserwacji jego pielęgniarkę Sven Frericks ze zdumieniem, jak zmniejszyć paraliż powoli: „Więc on może samodzielnie utrzymać głowę, rekord to siedem i pół minuty wyraz twarzy zmienił całkowicie, co powszechne i normalne dla nas. czas, aby podnieść policzki i usta, uśmiech – to wszystko możliwe ponownie Są to pożyczki, które zadziwiają nas „.. Może oddychać Helmut Schulze ponownie prawie godzinę na raz na własną rękę.

Pokonać oszukiwać Nature

Immunolog dr Erwin Walraph z Neubrandenburg działa od ponad 20 lat z pacjentów z ALS. On jest pewne: immunoterapeutycznym Repamun – w połączeniu z innymi lekami – jest powodem sukcesu. Ponieważ lek działa na układ odpornościowy. I że był ściśle związany z układem nerwowym. Cierpienie człowieka od ciężkiej choroby lub w ogromnym stresie, brakuje ciała wartościowe białka „, a jeśli teraz wykonywać te białka stresu, a następnie proponujemy natury taki mały trik tych spędzonych białka stresowe są z powrotem i wyzwalać ich pozytywny wpływ. „

Kosztowne leczenie, sceptycznych kolegów

W ponad 60 przypadkach dr Walraph mógł już zauważyć terapeutyczny sukces Repamun. Również z południowych Niemiec zgłasza pacjentów z ALS przez ogromną poprawę objawów po leku. Jednak dla wszystkich cierpiących euforii mieć dostęp do terapii immunologicznej w głąb własnej kieszeni. Około 2000 € nie koszty leczenia na miesiąc. Fundusze płacą ani grosza za tzw modulatorów immunologicznych. Że nawet wielu neurologów ignorować sukces immunoterapii, Walraph jest całkowicie niezrozumiały dla Dr .: „Niech nie rozwiązania, które masz, nie ignorować, ale trzeba sobie z nim pozytywnie, należy wykorzystać wszystkie.”

Zgody

Największy problem leży w samej Repamun. Choć lek został wyprodukowany przez 30 lat w Rostocku, do użytku wewnętrznego, nie ma wstępu. Badania tego nie Biomun do 20 mln euro na koszt firmy. Dla dużych firm farmaceutycznych przypadków do pogotowia kasowego dla małych laboratoriach, ale bezcenne. Jana Schulze czuje się w walce o męża opuszczonego przez lekarzy w potrzebie: „Tak bardzo, że czuję, jak ktoś klęka razy tam i masz nadzieję czy ktoś usłyszy jeden, co najmniej raz do Człowiek jest tutaj w całości. samotny bruzda. tych, którzy sami sobie pomagają, jeśli potrzebujesz pomocy. „

Pomocne, jednak wydarzenia w południowej części Niemiec może być. Sądy społeczne w Duisburgu i Stuttgart obecnie zobowiązana do zapłaty ubezpieczenia zdrowotnego dla pacjentów z ALS Repamun. Dla Helmut i Jana Schulze z Mirowa jest promyk nadziei na horyzoncie.

Dyskusja w programie:

NDR 1 Radio MV | 18/06/2014 | 17:15 zegar”


http://www.ndr.de/nachrichten/mecklenburg-vorpommern/Der-Kampf-ums-Medikament,repamun100.html

 

RILUZOL/RILUTEK

Co prawda SLA jest chorobą nieuleczalną to jednak istnieje jedyny lek na świecie dopuszczony do handlu. Jest to Riluzol, prawdopodobnie zatrzymuje postęp choroby. Jedną z przyczyn, którą udało się odkryć, powodującą SLA jest nadmiar produkcji przez organizm glutaminianu. Riluzol powstrzymuje produkcję tego związku.

  • Riluzol wskazany jest w celu przedłużenia życia lub opóźnienia konieczności mechanicznej wentylacji u pacjentów ze stwardnieniem zanikowym bocznym (SLA — Sclerosis Lateralis Amyotrophica).
  • W badaniach klinicznych wykazano, że riluzol przedłuża czas przeżycia u pacjentów z SLA. Przeżycie zdefiniowano jako stan, w którym pacjent żył bez intubacji w celu wentylacji mechanicznej i bez tracheotomii. Brak dowodów, by ryluzol wywierał działanie lecznicze na czynności motoryczne, czynność płuc, drżenia włókienkowe, siłę mięśniową oraz objawy motoryczne. Nie wykazano skuteczności ryluzolu w późnych stadiach SLA.
  • Badania skuteczności i bezpieczeństwa ryluzolu przeprowadzono tylko w SLA. Dlatego też nie należy stosować ryluzolu u pacjentów z jakąkolwiek inną postacią choroby neuronu ruchowego.


http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Summary_for_the_public/human/000109/WC500056578.pdf

 

Nuedexta

Leczenie niekontrolowanego płaczu i śmiechu

 


http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Summary_for_the_public/human/002560/WC500145051.pdf

 

Leczenie spastyczności mięśni

 

Wypróbowałem wszystkie, najlepszy jak dla mnie okazał się Sirdalud. Pomimo skutków ubocznych, działa na mnie nasennie, ale tylko przez godzinę, biorę go i jestem zadowolony z działania.

Brak komentarzy.